Design je pro nás zásadní

Určitě to dobře znáte. Čas od času objevíte designový klenot, bez kterého si svůj interiér už nedokážete představit. Nám se to stává taky. Špičkový design je náš život. Už od roku 1991.

Své dodavatele si vybíráme vždy velmi pečlivě. Také proto u nás najdete sortiment obkladů, dlažeb, koupelnového vybavení a dalších designových doplňků od prověřených světových značek.

V našem ostravském STASPOstudiu na vás čekají jak nadčasové kousky, tak svěží vánek nejnovějších trendů. A také tým našich specialistů.

 

Jak pracujeme

Nejprve se vás detailně vyptáme. Na to, jak váš prostor vypadá, o čem sníte a co je pro vás naopak nepřijatelné.

A pak už je řada na nás. Poradíme vám s výběrem kompletního vybavení a připravíme vám návrh řešení vašeho prostoru. Všechno krásně uvidíte na vizualizaci, kterou vám rádi zpracujeme. Pokud se rozhodnete pro větší stavební projekt, připravíme veškeré materiály k realizaci, sepíšeme smlouvu na celé dílo a pustíme se do práce. Nic dalšího nemusíte řešit.

Bez ohledu na to, jestli sháníte designový detail do své koupelny, nebo pracujete na razantním redesignu svého hotelu, máme na srdci vždy jedinou věc: aby se vám z nového prostoru nikdy nechtělo odejít.

Ozvěte se a začneme na tom hned pracovat.

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.