Co nám napsali klienti

Abychom nechválili jen sami sebe a naše dodavatele, nabízíme vám také autentickou odezvu od našich klientů. Nezáleží na tom, co přesně od nás potřebujete. Ke všem zákazníkům přistupujeme se stejnou vážností a profesionalitou. Přesvědčte se o tom třeba návštěvnou v našem STASPOstudiu, kde společně zahájíme práci na vašem projektu.

 

Vážený pane inženýre,
chtěl bych dodatečně poděkovat za dodávku a montáž velkoformátové keramická dlažba CITYSTONE TAUPE 100x100 cm v přízemí mého rodinného domu v září loňského roku. Práce byly odvedena naprosto precizně v každém detailu od demontáže stávající laminátové podlahy, přes montáž roznášecí fólie PRODESO, vlastní pokládku dlažby, montáž soklu zapuštěného do líce stěny, elegantní vyřešení obkladu podstupnice mezi jídelnou a obývacím prostorem, až po precizní spárování a zakončení soklu akrylem, či silikonem v místech dilatace a styku dlažba sokl. Ač jsem nad touto nemalou investicí dlouho váhal, dnes mám velikou radost, že jsem se k tomu nakonec odhodlal. A je to především díky Vaší skvěle odvedené práci! Vaši společnost mohu všem doporučit.

Ještě jednou moc děkuji! Petr Nahodil

Po několika týdenním používání koupelen Vám chceme
alespoň touto formou poděkovat za Váš přístup a za výslednou
podobu díla.
Výsledek splnil naše očekávání. Přejeme vám další spokojené klienty.

Jiří a Yvetta
  V.

Odvedli jste kus pěkné práce a spolupráce byla moc dobrá.

Jiří Hirka

 

Lidé od Staspa jsou opravdu šikovní.

Radek Fabian

Nemám jakýchkoli připomínek. Práce zaměstnanců Staspo byla maximálně profesionální, také po sobě dokonale uklidili. Velmi děkujeme.

Michal Togner

Vše klaplo, práce bezvadná. Děkuji a čekám na fakturu.

Pollak

 

Děkuji za spolupráci při rekonstrukci přízemních prostor rodinného domu v Havířově. I když se jednalo o zakázku menšího rozsahu, velmi si vážím vašeho profesionálního přístupu a vstřícnosti při řešení všech smluvních a obchodních záležitostí. Vše probíhalo v klidu, pohodě a k mé naprosté spokojenosti. Velmi také oceňuji komunikaci všech se mnou jako koncovým zákazníkem v průběhu celé akce jak na úrovni obchodní, tak na straně realizační, což není dle mého názoru v dnešní době zcela běžné. Firmu Staspo můžu jen doporučit.

Luboš Javorek

Chcem poďakovať za výbornú spoluprácu!

Ing. Anton Jánoš

Děkuji za skvěle odvedenou práci. Mimořádně nám pomohl předem připravený detailní rozpočet. Spolu s krásnými kachličkami, které se u vás daly okouknout i vypůjčit, a s dobrými referencemi, které jsme na vás dostali, ovlivnil naše rozhodnutí jít do přestavby s vámi. S výsledkem jsme velmi spokojeni, líbí se nám a je pro nás naprosto funkční. Vaši lidé pracovali velmi pečlivě a čistě. Problémy se objeví při každé realizaci a nám velmi vyhovovalo, že jste je řešili a komunikovali s námi o nich férově. Firmu Staspo rozhodně doporučuji.

Barbara Řimánková

Děkuji za rychlou, čistou a kvalitní realizaci zakázky.

Alexandra Klásková

Děkujeme za spolupráci při realizaci Hotelu Kramer. Vážíme si profesionality a korektnosti firmy Staspo při naší spolupráci.

Olga a Břetislav SmičkoviChtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.