Velkoplošné tapety

Velkoplošné tapety skvěle doplňují působivý design našich obkladů a dlažeb. A v určitém ohledu jdou ještě dál. Hravě vás přesvědčí o tom, že si svůj interiér můžete upravit naprosto přesně podle svých představ a fantazie. Vybírejte z množství barev, textur a designových pojetí. Naprostou specialitu pak představuje originální koncept vertikální zahrady od firmy MOSSwall.

Přijďte se inspirovat do našeho ostravského STASPOstudia, kde si veškeré interiérové prvky můžete prohlédnout na vlastní oči. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

Glamora

Vše, co máte na mysli, může být vizuálně vyjádřeno! Firma Glamora navrhuje a realizuje velkoplošné tapety pro bytové a komerční prostory. Tapety nejsou pouhou ozdobou, dokáží váš interiér doslova transformovat dle vašich představ.

U každého grafického vzoru jsou vám k dispozici tři různé textury, čtyři barevné možnosti a neomezené varianty přizpůsobení vašemu interiéru. Materiál interiérových tapet Glamora je nehořlavý, omyvatelný a maximálně šetrný k životnímu prostředí. Kompletní servis naleznete u nás.

VÍCE INFORMACÍ
  
Navštivte web výrobce
  
Ozvěte se
Velkoplošné tapety Glamora - logo


MOSSwall

MOSSwall je první vertikální zahrada s nulovou údržbou. Při její výrobě se používá stabilizovaný mech, který se sám dlouhodobě udržuje díky přirozené vlhkosti v daném prostoru (minimálně 50 %). Nevyžaduje zavlažování ani hnojení, nemusí být zastřihován a může být umístěn i v místnostech bez přirozeného světla.

MOSSwall je dodáván na podložce připravené k pokládce. Je k dispozici v několika barvách na modulech 40 x 60 cm, 10 x 10 cm a také v atypických tvarech a formátech. Na sběr lišejníků dohlíží odborní pracovníci zodpovědní za ochranu životního prostředí. Vyzkoušejte i vy tuto zelenou „velkoplošnou tapetu”.

VÍCE INFORMACÍ
  
Navštivte web výrobce
  
Ozvěte se
Velkoplošné tapety MOSSwall - logo

Velkoplošné tapety MOSSwall

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.