Sprchové kouty

Nechte se obejmout proudem vody v prostředí, které vám umožní úplně vypnout a účinně regenerovat fyzické i mentální síly. Dlouholetá zkušenost a touha posouvat koupelnový design do nových a originálních rovin jsou patrné na každém kousku vybavení sprchových koutů, které u nás naleznete.

Inspirujte se našimi realizovanými projekty nebo se zastavte v našem STASPOstudiu. Probereme s vámi vaše představy a doporučíme vám sprchový kout, ve kterém po každé očistě omládnete. K vaší pohodě v luxusní koupelně přispějí také vhodně zvolené designové vodovodní baterie či designová zrcadla.

Hüppe

Sprchové kouty německé firmy Hüppe jsou díky svému preciznímu zpracování, průbojnému designu a dokonalému servisu velmi oblíbené v ČR i na mezinárodním trhu. Spolehněte se i vy na zkušenost, bohatou historii a nejnovější výrobní postupy. V oblasti moderních koupelen udává firma Hüppe nepřeslechnutelný tón.

VÍCE INFORMACÍ
  
Navštivte web výrobce
  
Ozvěte se
Sprchové kouty Hüppe - logo

Sprchové kouty Hüppe

Sprchové kouty DUKA

Jihotyrolská rodinná firma DUKA vyrábí sprchové kouty nejvyšší kvality s unikátním designem a jasnými liniemi, které jsou harminické a vyvážené do nejmenších detailů. Sprchové kouty DUKA představují ztělesnění vysoce kvalitního designu spojeného s precizností ruční práce.

VÍCE INFORMACÍ
  
Navštivte web výrobce
  
Ozvěte seChtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.