Obklady a dlažby

Vybere si u nás každý milovník kvalitních obkladů, které zároveň splňují náročné požadavky na funkčnost a působivý design. Špičkové zpracování oceníte, ať už hledáte vybavení do luxusní koupelny, anebo vybíráte materiál pro projekty většího ražení, jako jsou bazény, wellness či hotely.

Náš sortiment pokrývá designové rozpětí od tradiční estetiky přes rustikální přístup až po moderní pojetí s atypickými prvky. Kromě fotografií níže vám doporučujeme také prohlídku našich realizací či rovnou návštěvu našeho STASPOstudia. Ozvěte se a domluvte si s námi schůzku.

Ariostea 

Misí značky Ariostea je propojení špičkové technologie s unikátní krásou přírody a kombinace vytříbeného italského estetického cítění s ušlechtilými přírodními materiály.

Ariostea u vás zaboduje nejen svým vzhledem, ale také bezkonkurenčně snadnou udržovatelností. Velkoformátové dlažby a obklady Ariostea Ultra dodají vašemu projektu atypický, nadčasový a luxusní vzhled. Ariostea předčí vaše očekávání.

VÍCE INFORMACÍ
  
Navštivte web výrobce
  
Ozvěte seCaesar

“100% made in Italy!” Již od roku 1988 je jméno keramičky Caesar nerozlučně spjato s kvalitními italskými slinutými dlažbami. Na všech produktech jasně vidíte dokonalé spojení funkčnosti, dotažené technologie a výjimečného estetického dojmu. Značka Caesar je díky svému úspěchu zastoupena i na trzích USA a své místo má v prestižním Design Centru v Londýně.

VÍCE INFORMACÍ
  
Navštivte web výrobce
  
Ozvěte se
Obklady a dlažby Caesar - logo


Cotto Tuscania

Nabídka obkladů a dlažeb tohoto italského výrobce je velmi pestrá. Do výsledků práce Cotto Tuscania se promítá zkušenost a citlivý přístup při zpracování přírodních materiálů. Produkty této značky ocení nejen ekonomicky smýšlející klientela.

V průběhu několika posledních let se Cotto Tuscania proměnila v nezávislou firmu, která ráda přijímá ambiciózní výzvy. Ve svém vlastním vývojovém centru vytváří barvy a povrchové úpravy, které věrně reprodukují přírodní prvky, jako je dřevo, kov, textil a samozřejmě terakota.

VÍCE INFORMACÍ
  
Navštivte web výrobce
  
Ozvěte se
Cotto Tuscania - logo

Obklady a dlažby Cotto Tuscania - Grey Soul Light

Kronos

Mise italské společnosti Kronos je „dát svým zákazníkům ne to, co chtějí, ale to, o čem ani nesnili”. Špičkové výrobky produkuje firma Kronos již více než 30 let. Soustředí se na neustálou inovaci produktů ze slinuté keramiky pro podlahy a obklady. Nezapomíná ani na atypické keramické prvky.

VÍCE INFORMACÍ
  
Navštivte web výrobce
  
Ozvěte se
Obklady a dlažby Kronos - logo


Leonardo

Industriální, minimalistický, a přesto dokonalý – takový je design slinutých keramických dlaždic a obkladů italské firmy Leonardo. Uplatnění najdou na frekventovaných podlahách obchodního centra, v průmyslových provozech, ale také v originálních interiérech vil a rodinných domů. Bonusem je velmi konkurenceschopná cena formátů 120 x 120 cm.

VÍCE INFORMACÍ
  
Navštivte web výrobce
  
Ozvěte se
Obklady a dlažby Leonardo - logo

Obklady a dlažby Leonardo - Architec

Marca Corona

Společnost Marca Corona se řadí k nejstarším výrobcům keramiky v Itálii. Obklady a dlažby Marca Corona vyniknou jak na komerčních plochách, tak v soukromých prostorech. Na své si přijdou všichni, kteří hledají onen ceněný punc exkluzivity. Marca Corona propojuje současný design s nestárnoucím kouzlem italských obkladů a dlažeb a vytváří symbol renomé, které reprezentuje označení „Made in Italy”.

VÍCE INFORMACÍ
  
Navštivte web výrobce
  
Ozvěte se


Obklady a dlažby Marca Corona

CERCOM

Cercom ceramiche převádí svou historii do identity a rozpoznatelnosti, aby dokonale vedla dialog se světem architektury a profesionálů.

VÍCE INFORMACÍ
  
Navštivte web výrobce
  
Ozvěte seLEA  Ceramiche

Značka se silnou a nezaměnitelnou identitou, jeden z hlavních hybatelů ve světě designu keramických dlažeb a obkladů.

Lea Ceramiche vytváří produkty s jasnou osobností a pozoruhodnými technickými kvalitami, nadčasovým stylem. Vícero prestižních ocenění za design svědčí o hodnotě práce týmu LEA.

VÍCE INFORMACÍ
  
Navštivte web výrobce
  
Ozvěte seChtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.