Sanitární keramika a vany

Pobyt v koupelně od nás se netýká jen očisty těla. Naše vany, umyvadla, vázy či bidety jsou totiž designovým vyjádřením a prezentací individuality každého z našich klientů. Vybírejte z asymetrických tvarů, barevných provedení, originálních povrchů a inovativních materiálů. Množství produktů je dílem předních světových návrhářů.

Prohlédněte si i naše realizace, anebo se zastavte v našem STASPOstudiu. Vaši luxusní koupelnu či wellness vybavíme na míru vaší osobnosti.

Na ráz vaší koupelny mají velký vliv také další součásti jejího vybavení, jako jsou například vhodné obklady a dlažby, designové vodovodní baterie nebo působivá designová topná tělesa.

Falper

Jedinečná vize a maximální kreativita. Díky těmto aspektům udává značka Falper styl v oblasti koupelnového nábytku a vybavení koupelen. Na tvorbě produktů Falper se podílejí jak mladí a nadějní návrháři, tak světoznámí designéři. Falper vyrábí umyvadla a vany z inovativních a ekologických materiálů, umožňujících vyrobit předměty extrémních tvarů a tlouštěk. Tyto designérské kousky vyniknou v každé luxusní koupelně.

VÍCE INFORMACÍ
  
Navštivte web výrobce
  
Ozvěte se
Sanitární keramika a vany Falper - logo


Flaminia

Flaminia je výrobcem s největší nabídkou barevné sanitární keramiky v Evropě. Povrchové úpravy a barevné varianty van, umyvadel, váz, bidetů, sprchových systémů či armatur Flaminia jsou téměř nekonečné. Do špičkové úrovně koupelnových doplňků Flaminia se promítá design světových návrhářů, maximální funkčnost a pokročilá výrobní technologie. Zahoďte všednost. Rozjasněte svou koupelnu, wellness či hotel originálními tvary a barvami!

VÍCE INFORMACÍ
  
Navštivte web výrobce
  
Ozvěte seChtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.