Byli jsme tam: Design week Milán 2018 I

Jaké trendy budou určovat podobu koupelen a interiérů v nejbližších letech? Na to jsme hledali odpověď v Miláně. Ten není jen městem módy, ale hostil i Design week 2018. A u toho jsme nemohli chybět. Přivezli jsme pro vás spoustu inspirace.

Ariostea

Velkoformátové obklady Ariostea uchvátí vás i vaše hosty.

Zařiďte si domácí wellness

Nová řešení koupelny s elegancí a originalitou, o které se vám možná ani nesnilo. Takové možnosti vám nabízí nové produkty značky Ariostea. Materiály z mramoru, kamene, betonu či pryskyřice zaručí, že se ve vlastní koupelně budete cítit jako v luxusním wellness světě.

Velké luxusní obklady a dlažby Ariostea nejenže pozvednou vaši koupelnu po designové stránce do nebeských výšin, ale oblíbíte si je i díky bezkonkurenčně snadné udržovatelnosti. Jejich italská estetika a ušlechtilé materiály jednoduše zabodují po všech stránkách.

Zazzeri

Designová vodovodní baterie Zazzeri Z316

Vsaďte na nerezovou ocel Zazzeri

Perfektní aplikace nejnovějších technologií a dokonalé provedení všech detailů. Designové vodovodní baterie značky Zazzeri vás nikdy nebudou nudit. Není proto náhodou, že i novinky z nerezové oceli nazvané Z316 se brzy stanou součástí těch nejkrásnějších koupelen blízké budoucnosti.

Firma Zazzeri se výrobě designových baterií věnuje už od roku 1929. Přitom neustále snoubí svou mnohaletou tradici a zkušenosti s posouváním aktuálních trendů. V Miláně představila hned několik textur stávajících materiálů, které transformují i vaši koupelnu na jedinečné místo. Celou filozofii této prémiové značky můžete poznat lépe v našem showroomu.

CEA

Minimalistický design značky CEA

Koupelnová evoluce

Opravdovou evolucí v koupelně bychom mohli nazvat novinky od značky CEA. Originální vodovodní baterie z kartáčované či leštěné nerezové oceli odráží témata současné architektury a svým minimalistickým designem vytváří z koupelen unikátní umělecká díla.

A to není z Milána zdaleka vše. Další zajímavé tipy vám přineseme ve druhém díle našeho reportu, který se právě chystá.

Chtěli byste také koupelnu, kterou nikdo jiný nemá? Inspirujte se u nás. Stačí se nám ozvat a my vám ji zařídíme přesně podle vašich představ a nejnovějších trendů. O designu víme vše.

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.