Byli jsme tam: Design week Milán 2018 II

Hledáte inspiraci? Toužíte po koupelně či interiéru podle nejnovějších trendů? Přesně pro vás jsme zjišťovali, jaké novinky přinesou nejbližší měsíce či roky. Na akci Design week v Miláně jsme toho zjistili tolik, že vám přinášíme druhý díl našeho reportu. Inspirujte se.

Kolekce Nuda

Flaminia představila v Miláně ikonickou kolekci NUDA.

Čisté linie letí

Kdo určuje evropské trendy v oblasti sanitární keramiky? Jedním z nejvýraznějších inovátorů designu je bezesporu značka Flaminia. Její designéři v Miláně představili zcela novou vizuální koncepci, která je v souladu se současnými módními trendy a sází na renesanční jednoduchost, čisté linie, decentní barvy a myslí na potřeby současných uživatelů.

Za pozornost rozhodně stojí ikonická kolekce NUDA, která ale rozhodně nudná není. Naopak, na své si díky ní přijdou všichni příznivci nenucené hravosti a nenápadného luxusu, který čiší z každého kousku. Poznejte na videu, jak jde značka Flaminia s dobou.

Flaminia

Jednoduché linie a čistý design - koupelna vybavená keramikou Flaminia.

Zahřejte se designem

O tom, že i taková věc, jako jsou otopná tělesa, dodají vašemu interiéru nádech luxusu, jsme se přesvědčili na výstavě značky Tubes. Kolekce Plug&Play rozhýbává statickou architekturu, ukazuje krásy netradičních tvarů a otevírá lidem novou éru osobitého komfortu.

Tubes

Nenápadná a přitom designově vybroušená otopná tělesa Tubes povznesou váš interiér na vyšší úroveň.

Dopřejte si doma italskou eleganci

Mimořádné zážitky při každodenním používání. Taková je filozofie značky Falper, předního hráče na poli inovativní sanitární keramiky. Umyvadla a vany Falper v sobě snoubí italskou tradici a mezinárodní vizi v podobě nových ekologických materiálů a tvarů. Tyto designové kousky se zkrátka neztratí v žádné luxusní koupelně.

Falper

Umyvadla Falper se stanou ozdobou každé koupelny.

Hezká inspirace, že? Spoustu dalších nápadů načerpáte i v prvním dílu milánského reportu nebo naživo v našem TOP DESIGN Studiu. Až tam totiž teprve zjistíte, co od svého interiéru můžete doopravdy chtítOzvěte se nám a my vám zařídíme koupelnu, která předčí vaše sny.

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.