Cersaie 2018: jaké trendy ovládnou svět keramických obkladů a dlažeb?

Co je nového ve světě stylu a interiérového designu? To jsme pro vás zjišťovali na italském veletrhu Cersaie 2018, na kterém každoročně načerpáme spoustu inspirace. Chystáme pro vás hned několik reportáží z této mimořádně významné akce. V tomto článku pro vás shrneme ty největší designové novinky ze světa obkladů a dlažeb.

Obklady a dlažby: NEJ na celém veletrhu

Největší plocha výstaviště v italské Boloni byla tradičně zaplněna výrobci keramických dlažeb a obkladů. A trend je jasný. Velkoformátové obklady a dlažby jasně vládnou současnosti. V prostředí špičkového nadčasového designu už nikoho neuvedou v úžas ani formáty s dezény mramorů o velikostech 300 x 150 cm, jako při jejich uvedení na trh před pěti lety.

Jsme moc rádi, že náš dodavatel obkladů a dlažeb Ariostea si stále udržuje náskok v počtu představovaných dezénů, jejich propracovanosti i barevnosti. Tento italský výrobce ve svých produktech snoubí špičkové technologie a vytříbené designové cítění, které dají vaší koupelně mimořádně nadčasový a elegantní vzhled.

Ariostea

Značka Ariostea je předním hráčem na poli designových trendů.

Využijte velkoformátové dlažby kdekoli si vzpomenete

Co je dalším stále patrnějším trendem v oblasti keramických obkladů a dlažeb? Odpověď je zřejmá – nevyužívat je jen jako obkladový materiál na podlahy či stěny, ale i jako prvotřídní obklady pracovních desek, kuchyňských linek, nábytku i jako materiál pro výrobu umyvadel a dřezů.

Tento nový pohled umožňuje architektům a designérům pojmout interiér jako jednolitý celek vytvořený z jednoho materiálu, což vytváří neotřelý a mimořádně atraktivní prostor.

Ariostea 2

Ariostea nejen jako podlaha, ale i materiál pro další interiérové prvky.

Vytvořte si moderní interiér

Načerpali jste dostatek inspirace? Vytvořte i pro sebe takový interiér, na který budete právem pyšní. Podívejte se na náš sortiment, anebo se u nás zastavte v našem TOP DESIGN Studiu. Tam teprve zjistíte, co od svého interiéru můžete žádat.

Co říkáte třeba na exkluzivní nový dezén na poslední fotce? Můžete jej mít i ve své koupelně. Stačí se nám ozvat a my pro váš domov navrhneme a vytvoříme takové řešení, že vás nikdy neomrzí. A nezapomeňte, už za pár dnů tu pro vás budeme mít další díl reportáží z Cersaie 2018, tentokrát to bude o sanitární keramice.

Nový dezén Ariostea

Cersaie 2018 ukázal, jaké dezény budou trendy v příštích měsících a letech.

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.