Cersaie 2018: poznali jsme trendy obklady a dlažby

Návrat k historii, elegantní klasice, ovšem v doprovodu moderní prvotřídní kvality. Tak by se dal v krátkosti shrnout trend, který jsme vypozorovali v oblasti keramických obkladů a dlažeb na veletrhu Cersaie 2018. Zestručnit něco tak inspirativního by však byla velká škoda. Pojďte s námi na prohlídku toho, co jsme pro vás v italské Boloni vypozorovali.

Poznejte novinky značky Marca Corona

Jednou z hlavních hvězd veletrhu Cersaie 2018 byla značka Marca Corona. Ta opět rozšířila svou velmi úspěšnou retro řadu 1741, tentokrát o dlaždice kosočtvercového tvaru série Ossidi a podlouhlými formáty Elemento, které se inspirují dřevěnými laťkami. Zajímavá idea, kterou můžete, podobně příjemně jako na fotografii níže, realizovat i ve své koupelně.

Ossidi a Elemento

Vyberete si kosočtvercový tvar Ossidi nebo podlouhlý formát Elemento.

Návrat k historii

Inspiraci v historii našla výrazná část produktů od tohoto italského výrobce. Společnost Marca Corona se řadí k nejstarším výrobcům keramických obkladů a dlažeb ve své zemi. Rozhodně však nezaspala dobu a ke všem prvkům připomínajících dávnou klasiku zároveň dodává moderní nádech a nejnovější technologie.

 Do portfolia značky však patří i moderní série, například okouzlující kousky nazvané jednoduše Bold. Tato řada v sobě skrývá různé struktury povrchu keramických obkladů, vkusné provedení a moderní barvy.

Bold

Moderní a barevná, taková je série keramických obkladů Bold

Vylaďte svou koupelnu klasickými prvky i vy

Co bylo krásné dříve, vždycky se dříve či později vrátí mezi aktuální trendy. Navíc taková koupelna inspirovaná třeba středomořskou kulturou, jako můžeme vidět u série Vita, určitě zkrásní i váš interiér.

Vita

Klasickými prvky se inspiruje i série Vita.

 Přemýšlíte, že si domů pořídíte něco podobně elegantního? A víte, co vše od svého interiéru můžete žádat? To vám rádi povíme v našem TOP DESIGN Studiu. Navštivte nás a udělejte první krok k interiéru, na který budete právem hrdí. Stačí se nám ozvat.

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.