Cersaie 2018: vybarvěte koupelnu designovou sanitární keramikou

Víte, jaké trendy budou určovat podobu koupelen budoucnosti? Navštívili jsme světoznámý italský veletrh Cersaie 2018 a zjistili jsme to pro vás. Tentokrát pro vás máme nejžhavější novinky ze světa sanitární keramiky. Přečtěte si o těch největších designových novinkách, které můžete své koupelně dopřát.

Flaminia: špičkový design pro vás

Kam zamíří každý znalec designu jako první, když chce poznat, co je nového v sanitární keramice? Samozřejmě ke stánku značky Flaminia, která je ikonou mezi všemi ostatními výrobci, a my jsme velmi rádi, že vám její produkty můžeme nabídnou v našem TOP DESIGN Studiu.

Stánek Flaminia na výstavišti v italské Boloni navrhl sám designérský ředitel firmy Giulio Capellini. Všechny jeho elegantní prostory charakterizovaly povrchové úpravy pohledových ploch stěrkami řady Tiepolo od výrobce Oikos.

Stánek Flaminia

Návštěva stánku Flaminia byla opravdovým zážitkem.

Barvy v koupelně – elegantní oživení

Elegantní a pestrou sanitární keramikou krásně rozzáříte i svou koupelnu, barvy jsou aktuální a trendy. Koneckonců, ve znamení barev vlámských malířů se nesla celá prezentace značky Flaminia. Tento náš dodavatel dokonce téměř třetinu své produkce vyrábí v jiných barvách než v klasické bílé.

A jakým řadám je letos třeba věnovat mimořádnou pozornost? Jsou to především série NudaFlat, Link, App, Io, Bonola, Madre, Bloom či Nile. Absolutní novinkou byly 3 nové barvy sanitární keramiky, a to Rosso Rubens, Petrolio a Argilla.

 Barvy

Flaminia přináší na trh zbrusu nové barvy sanitární keramiky.

Vybavte i vy svou koupelnou produkty Flaminia

Nebojte se odvázat a běžte vstříc novým trendům. Značka Flaminia svým ojedinělým přístupem k designu svých výrobků oslovuje zákazníky jak technickou, tak estetickou kvalitouOzvěte se nám a my pro vás vytvoříme koupelnu snů, třeba právě s pomocí výrobků této prémiové italské značky.

Flaminia

Prémiová značka Flaminia je inspirací pro každou koupelnu.

To ale není z celého veletrhu Cersaie 2018 zdaleka vše. Už příště pro vás budeme mít spoustu novinek z oblasti designových tapet.

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.