Cersaie 2018: Zjistili jsme, jaké novinky ovládnou svět velkoplošných tapet

Další nálož žhavých novinek z italského veletrhu Cersaie 2018 je tady. Tentokrát pro vás máme ty nejnovější kousky ze světa velkoplošných tapet. A bylo opravdu na co koukat. Zjistěte, jaké trendy právě letí a jaké budou určovat podobu interiérů budoucnosti.

Cersaie 2018: známe nejžhavější novinky

Velkoplošné tapety skvěle doplňují ostatní prvky z našeho sortimentu. A v určitém ohledu jdou ještě dál. Díky nim dáte průchod své fantazii, ať už tapetami vybavíte jakoukoli část svého interiéru. Přesně o tom byl veletrh Cersaie 2018, kde zazářila především značka Glamora.

Glamora jakožto výrobce a přední hráč na designovém poli představil na veletrhu novinku nazvanou Glamfusion – tapetu vhodnou všude tam, kde je povrch stěn omýván vodou, takže je možné ji využít třeba ve sprchovém koutě, wellness či saunách.

Stánek Glamora

Prezentace značky Glamora sklidila velký úspěch.

Poznejte značku Glamora

Nejen novinkou Glamfusion je známá značka Glamora. Svými výrobky dokáže jakýkoli interiér přetvořit v mimořádně osobité místo. Stačí si jen rozmyslet, co na tapetě chcete. A jaké produkty ještě patří do portfolia této značky?

  • Glamdecor – klasická vinylová omyvatelná a snímatelná velkoplošná tapeta
  • Glamtec – tapetový vzor natištěný na keramickém obkladu tloušťky 3,5 mm
  • Glammetal – velkoplošná tapeta s kovově lesklým povrchem v různých dekorech
  • Glamacoustic – velkoplošná tapeta tloušťky 1 mm s akustickým tlumením

Tapety v koupelně

Motivy na velkoplošných tapetách oživí jakýkoli interiér.

Vytvořte si opravdu osobitý interiér

S pomocí velkoplošných tapet dokážete se svým interiérem divy. Jak s nimi nejlépe vyjádříte svou osobnost se můžete inspirovat v našem článku. Anebo se zastavte v našem TOP DESIGN Studiu, kde vám rádi poradíme, jak na interiér snůOzvěte se a dopřejte si domů něco krásného.

A těšte se i na další část našeho reportu z veletrhu Cersaie 2018. Budeme pokračovat nejnovějšími obklady a dlažbami.

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.