CERSAIE 2019 – stánek ARIOSTEA a nová série dlažeb FRAGMENTA

Na letošním veletrhu CERSAIE 2019 v Bologni nemohla chybět ani keramička ARIOSTEA, která se prezentovala nevšedním návrhem architektonického studia Marco Porpora Architetti - LOTO PAVILON  - pavilon ve tvaru lotosového květu, který se ohýbá a třepotá na vodní hladině.
 
 
 
Pojďte s námi prohlédnou tuto nevšední prezentaci velkoformátových dlažeb s novinkami pro rok 2019, které budeme postupně představovat.

FRAGMENTA

Na základě dlouholeté tradice výzkumu a vývoje nových technologií Ariostea představuje novou sérii FRAGMENTA Full Body – dlažba s vykreslením dekoru kamene v celé tloušťce střepu – kdy efekt kamene, dostupný  ve dvou barvách a třech površích (vysoký lesk, natural a strukturovaný). Vytváří jedinečnou atmosféru a představuje jednu z možností pro Vaše interiéry.
 
FRAGMENTA je poctivá celoprobarvená dlaždice se zřetelnou strukturou kamene v celém svém průřezu. Tato kvalita ji předurčuje pro provozem nejnáročněji zatěžovaných podlah např. veřejnosti přístupných budov, komerčních center. Parametr její protiskluznosti odpovídá požadavkům české legislativy na podlahy v budovách, užívaných veřejností.
Svým vzhledem může také výborně podtrhnout atmosféru privátních staveb. 
 
 
 
Podívejte se na web ARIOSTEA a přijďte se poradit do našeho showroomu nebo nás kontaktujte, budeme se na Vás těšit. 

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.