Jak na moderní koupelnu u vás doma

Hltáte poslední trendy z oblasti koupelen a interiérů? Chcete mít něco podobně moderního doma? Zjistěte, co všechno vám nabízí současný design a inspirujte se při realizaci vlastního snu!

Sprchový kout

Sprchový kout může svou elegancí podtrhnout úroveň celé koupelny.

Jak vybrat hlavní prvky koupelny

Máte raději sprchu či vanu? Toužíte po decentním provedení obkladů a dlažeb, nebo máte zájem o něco výstřednějšího? Několik takto zásadních otázek je třeba dobře promyslet. I sprchový kout totiž může být sám o sobě uměleckým dílem, a to ani nemluvíme o sanitární keramice a vanách, kde se mohli designéři vyřádit ještě o poznání více.

 Doposud netušené designové možnosti vám nabídne například sanitární keramika od značky Flaminia. Hra barev v podání světových návrhářů vás určitě nenechá klidné. Anebo vás zaujaly více vytříbené italské obklady Ariostea snoubící v sobě renesanční střízlivost a bezkonkurenční možnosti údržby?

Baterie Zazzeri

Vodovodní baterie Zazzeri, to pravé pro moderní koupelnu.

Vyhrajte si s detaily

Když je krásný každý detail, okouzlí vás i celek. Proto myslete i na nezbytné drobnosti, bez kterých koupelna fungovat jednoduše nemůže. Spoustu možností, jak v interiéru vyjádřit své vlastní já, nabízí designové vodovodní baterie i luxusní otopná tělesa. A co by to bylo za koupelnu bez krásného zrcadla?

 Najděte inspiraci pro svůj projekt třeba u italské značky Zazzeri. Její produkty svou designovou čistotou a originalitou zaujmou nejen vás, ale i vaše hosty. Jste extravagantní osobnost? Svou životní filozofii můžete vyjádřit třeba designovými otopnými tělesy Tubes.

 

aVizualizace

Vizualizace poví mnohé - podívejte se do své koupelny ještě dříve, než ji pro vás zařídíme.

Vizualizace napoví

Nevíte, jak budou vypadat jednotlivé designové prvky pohromadě? Vypracujeme vám věrnou vizualizaci celého díla. Svou koupelnu tak uvidíte ještě mnohem dříve, než se začne s prací.

 Ještě konkrétnější představu však získáte při návštěvě našeho TOP DESIGN Studia. Vše uvidíte na vlastní oči a budete si moct vybrané kousky hezky osahat. S výběrem veškerého vybavení vám rádi poradíme a celý váš projekt zrealizujemeKontaktujte nás a udělejte první krok k vysněné koupelně.

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.