Jak začít s výběrem koupelny snů

Neomezujte se v koupelně, která vám už dávno nevyhovuje. Zasloužíte si víc. Zařiďte si ji tak, aby nesloužila jen k nutné hygieně, ale byla i místem odpočinku, inspirace a pohody. Jak ale začít s výběrem všeho, co potřebujete k vytvoření koupelny jako vystřižené z vašich snů?

Koupelna snů

Toužíte po něčem novém? Splňte si to

Představu už určitě máte

Máte rádi moderní styl a elegantní design? Potrpíte si na spoustu úložného prostoru? A chcete sprchu, vanu, nebo obojí? To je třeba si rozmyslet. Představu, jakou koupelnu byste si zhruba představovali, už ale určitě máte.

O čem sníte, a co je pro vás naopak nepřijatelné, na to se vás zeptáme i my. Poradíme vám s výběrem kompletního vybavení a navrhneme optimální řešení vám přesně na míru.

Baterie Zazzeri

Variant vodovodních baterií Zazzeri máte na výběr opravdu hodně.

Přijďte si vše osahat

Na malém obrázku v katalogu vypadá vše přece jen trochu jinak než doopravdy. Prohlédnout si, co se vám opravdu líbí, je zkušenost k nezaplacení. A co teprve, až si vše osaháte. Vaše představy budou mít hned reálnější obrysy. Navíc jedině v našem Top Design studiu teprve zjistíte, co všechno můžete od svého interiéru chtít

Na vlastní oči také mnohem lépe usoudíte, jaké kombinace výrobků se k sobě hodí. A že to věru není lehké rozhodování. Podívejte se například, kolik variant vodovodních baterií nabízí značka Zazzeri. Stejně tak si naživo lépe vyberete a sladíte dohromady obklady, dlažby či tapety.

Vizualizace

Věrná vizualizace vám přesně poví, jak bude vaše koupelna vypadat.

Vizualizace napoví

Chcete vědět, jak bude vypadat výsledek ještě předtím, než k vám přijdou první řemeslníci? Vytvoříme pro vás věrnou vizualizaci vašeho interiéru. Hned tak uvidíte, zda například zvolený sprchový kout ladí ve vašich očích s obkladovou mozaikou. A pak? Pak už jen realizace a vaše nekonečná pohoda v koupelně snů.

A nemusí jít jenom o přebudování koupelny. Sháníte do ní jen drobný designový detail? Nebo plánujete kompletní proměnu interiéru vašeho hotelu do moderního kabátu? Poradíme si s projekty jakékoliv velikosti. Mrkněte se, co už máme za sebou, a neváhejte nás kontaktovat.

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.