Jaký je váš styl? Vylaďte si byt podle sebe

Chcete vyladit váš interiér v jednotném stylu? Který styl bydlení vás nejvíce okouzlil? Potřebujete více inspirace? Přesně pro vás jsme připravili přehled nejrůznějších stylů, které jsou aktuálně v módě. Zaujme vás moderna, minimalismus či skandinávský styl? Inspirujte se.

Otopné těleso

Moderní otopná tělesa – ideální kombinace funkčnosti a krásy.

Moderní bydlení: vítězí funkčnost

Funkčnost je důležitější než forma. Takové je ve zkratce hlavní poselství moderního stylu bydlení. To však neznamená, že takový interiér nemusí být krásný. I hypermoderní vychytávky lze skloubit s estetickým zážitkem.

Začněme například od koupelny. Co třeba takové vodovodní baterie Zazzeri? Nejenže jde o nejnovější technologie, ale jsou i potěchou pro vaše oči. A dál v interiéru? Nezapomeňte na trendy velkoformátové obklady a dlažby. Jednoduše je udržíte čisté a ještě více s nimi okouzlíte návštěvy. Stylovým doplňkem mohou být i moderní otopná tělesa, která spojují skvělou funkčnost s čistým designem.

CEA

Nic navíc a přesto krásné – minimalismus v koupelně.

Méně je více: okouzlete minimalismem

Nepotrpíte si na designové kudrlinky? Hledáte krásu v jednoduchosti? Pak vsaďte na minimalistický interiér. Značkou vyznávající tento styl je například výrobce vodovodních baterií CEA. V takto zařízené koupelně nenajdete nic zbytečného, co by rušilo minimalistický design funkčního vybavení. A podobně lze přistoupit k výbavě celého bytu.

Industriální styl

I cihly a kámen mohou působit útulně, zvláště s hezkými doplňky.

Přiznejte industriální původ vašeho bytu

Cihly, kámen, ocel. Kostra vašeho domu či bytu je zpravidla obalená hezkým kabátkem. Industriální styl však říká, že i surovost původních materiálů může být okouzlující. Pokud se vám takové bydlení líbí, přestaňte se bát kovových prvků, odhaleného cihlového zdiva či mosazných doplňků. A jako oživení a zjemnění celkového vyznění zvolte třeba elegantní sanitární keramiku. Uvidíte, že z výsledného efektu budete nadšení.

Vintage

Zrcadlo ve vintage stylu dodá interiéru příjemný nádech.

Vintage: tradiční a přitom trendy

Vintage, to zdaleka neznamená staromódní nebo usedlý. Jde o univerzální styl, který kombinuje třeba i moderní prvky, drží si však pomocí tradičních vintage kousků tradiční linii. Ozvláštnit interiér tak můžete třeba i designovým zrcadlem s elegantním vintage rámem. Když se k tomu přidá postel v klasickém stylu a vyhnete se barokní přeslazenosti, bude se vám v tomto interiéru bydlet opravdu dobře.

Skandinávský styl

Odstíny bílé a šedé, to je podpis skandinávského stylu.

Chcete doma Skandinávii?

Proč ne? Tento styl je populární všude na světě. Jednoduchost, střídmost, dřevo a světlé barvy. Líbila by se vám taková domácnost? Podtrhněte ji třeba obklady a dlažbou Cotto Tuscania. K tomu přidejte krémovou sedačku, bílý regál a třeba hřejivou kožešinku pod konferenční stolek.

Už máte ve svém stylu jasno? Pokud ne, nevadí. Navštivte naše TOP DESIGN Studio a společně se podíváme na to, co by se vám mohlo líbit. Ozvěte se nám a splňte si své sny.

Zdroj fotografií: Depositphotos.com

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.