Koupelnová série MADRE – nadčasový design s návazností na tradici

Na boloňském veletrhu Cersaie 2018 představila společnost Ceramica FLAMINIA novou koupelnovou sérii MADRE. Ta nás nadchla svým nadčasovým vzhledem, který však vychází z tradice italského designu. Díky tomu se sanitární keramika hodí do všech koupelen, u nichž se klade důraz na teplou atmosféru a pocit pohody.

Italská koupelnová keramika Flaminia
Z koupelnové série MADRE dýchá sebedůvěra a velkorysost. Designéři se při její tvorbě inspirovali současnými trendy v kombinaci s tradicí.

Propojení současnosti s minulostí

Základní filozofií nové koupelnové série MADRE je přirozené propojení současných trendů v oblasti koupelnového designu s těmi minulými, tradičními. „Mezi naší minulostí a naší přítomností není žádná neslučitelnost. Nechceme porušit tradici: využíváme tradice, která prochází transformací a přijímá nové aspekty a poznáváme ji v nové podobě.“ Těmito slovy popisuje svou inovativní sérii MADRE samotný výrobce Ceramica FLAMINIA. Jedinečnou kolekci umyvadel a bidetů navrhlo studio Angeletti-Ruzza Design.

Kontinuita linií a zaoblených ploch

Madre je série, která pohlíží na díla architektů italského racionalismu, jako je Piero Bottoni. Cílem bylo navrhnout koupelnu s klasickou duší, jež by neměla napodobovat styly minulosti, ale zachytila by jejich myšlenku a přemístila ji do kontinuální verze s úplně obnovenými proporcemi v podobě kontinuity linií a zaoblených ploch, které ji dělají dokonale aktuální.

Madre vyvolává pocit sebedůvěry a stability. Její nadčasový design vytváří teplou, všudypřítomnou atmosféru. Při navrhování kompletní série italské sanitární keramiky se designéři inspirovali architekturou, která zanechala hlubokou stopu v naší kolektivní představivosti.

Pořiďte si nádherný kus italské keramiky

Nádherná elegantní sanitární keramika z koupelnové série MADRE působí na všechny naše smysly. Na první pohled vypadá krásně. Jednoduché linie se skvěle doplňují se zaoblenými plochami, keramika je navíc příjemná na dotek. Nádherný kus italské keramiky z nové koupelnové řady můžete mít i vy. Umyvadla skvěle zapadnou do velkých či malých koupelen v tradičním i moderním stylu a vytvoří jedinečnou atmosféru.

Umyvadla ze série MADRE i v černém provedení

Kromě matného bílého provedení sanitární keramiky jsou navíc produkty z řady MADRE dostupné v decentní matné i lesklé černé barvě. Ta se hodí zejména do prostorů, jejichž cílem je vytvoření komorní intimní atmosféry, která umocní jedinečné okamžiky strávené v koupelně.

Nová koupelnová série, kterou na veletrhu v Boloni představila Ceramica FLAMINIA, nás opravdu uchvátila. Jsme přesvědčeni, že elegantní nadčasový vzhled nadchne mnohé příznivce tradičního i moderního designu a osloví řadu českých zákazníků. Ti pak ze své koupelny vytvoří místo klidu, pohody a estetického zážitku, který nevyprchá ani za mnoho let.

       
        

 

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.