Obkladové mozaiky: vdechněte interiéru styl

Připadá vám interiér vašeho domu sice moderní, ale chybí mu trochu vašeho osobního kouzla? Využijte obkladové mozaiky a definujte jimi svůj vlastní styl. Přečtěte si více o tom, jaké vám nabízí možnosti.

Obkladové mozaiky v koupelně

Obkladovou mozaikou se můžete stylově vyřádit kdekoli chcete.

 

Vše pro váš originální interiér

Obklady velkoplošné tapety nejsou jediným způsobem, jak esteticky pozvednout váš luxusní interiér. V kurzu jsou také obkladové mozaiky. Ty se staly evergreenem koupelen a kuchyní, ale využít je přitom můžete všude, kde budete chtít dotyk originality a vašeho osobitého vkusu.

Co třeba taková mozaiková stěna na knihy a dekorace? Krásně oživí váš obývací pokoj. Luxusní charakter dodá mozaika jakékoli části vašeho bytu a hodí se i do komerčních prostor.

Mozaika do každého prostoru

Máte vymyšlenou decentní koupelnu s variací několika málo barev? Při výběru mozaiky se můžete více odvázat. Co třeba jemně červený vzor, který dá celé místnosti lehce romantický nádech?

Naopak, jestli máte výstřední výbavu bytu, syté barvy na stěnách, potom se raději umírněte a vyberte něco na oko lehčího. Obecně potom platí, že čím menší rozměry jednotlivých částí mozaiky, tím luxusnější charakter bude váš interiér mít.

Jelikož výběr tvarů, barev a variací designových obkladových mozaik je opravdu velký, začněte raději s návštěvou našeho TOP DESIGN Studia, ať víte, co všechno si můžete doma dovolit.

Obkladové mozaiky Vitrex

Nejen v koupelně, ale kdekoli v interiéru zazáří mozaiky Vitrex.

Vsaďte na značku Vitrex

Co je největší klasikou mezi mozaikami? Je to tolik známá skleněná mozaika. To ale není ze sortimentu značky Vitrex zdaleka vše. Nabízí totiž i rafinované kombinace lesklého, průhledného či matného skla s přírodními mramory či strukturovanými břidlicemi.

S prémiovými mozaikami Vitrex ozvláštníte nejen svůj luxusní interiér, ale využijete je i v bazénech, wellness či v komerčních prostorách. Je jen na vás, jakou variantu ověřeného štípaného skla zvolíte.

Obkladové mozaiky Vetro Vivo

Obkladové mozaiky Vivo dají elegantní punc nejen vaší koupelně.

 

Vetro Vivo: oživte interiér

Vetro Vivo, to znamená živé sklo. A rozhodně nejde o náhodné pojmenování. Obkladové mozaiky této značky skutečně vdechnou vašemu interiéru nový život. Možnosti využití těchto ručně vyráběných mozaik jsou takřka neomezené.

Pro svou koupelnu, kuchyň i nejrůznější doplňkové aspekty celého interiéru si vyberete z nepřeberného množství kombinací barev, struktur a tvarů. Pokud jste zastánci originality a nevšedních motivů, značka Vetro Vivo je pro vás správnou volbou.

Vybírejte pečlivě

Jste nejen při výběru obkladových mozaik na vážkách? Není divu, náš sortiment od prémiových výrobců je opravdu široký. Proto se nám raději nejprve ozvěte a my vám poradíme, jak s výběrem začít. Společně se pak pustíme do realizace interiéru vašich snů.

Zdroj fotografií: Staspo

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.