Obklady a dlažby jako umění

Toužíte po interiéru podle nejnovějších trendů? Vsaďte na designové obklady a dlažby, které se stanou vydařeným prvním krokem při veškerém zařizování. Ať už jde o dům, byt či komerční prostory, vždy budete mít spoustu možností, jak se stylově vyjádřit. Inspirujte se u našich prémiových italských značek.

Caesar 1

Kombinace dvou prvků je základem moderního interiéru.

Velké formáty kamkoli

Vybavujete byt, kancelář, obchod nebo třeba wellness? Z nesmírně široké nabídky designových obkladů a dlažeb si vždy vyberete. Aktuálním trendem jsou samozřejmě velkoformátové dlažby a jednoduché kombinace barev a materiálů. Například ty od italské značky Ariostea zabodují nejen luxusním designem, ale i bezkonkurenční udržovatelností.

Vytvořit si pomocí takovýchto designových kousků koupelnu jako vystřiženou z římských lázní, to není vůbec špatný nápad. Samostatnou kapitolou jsou pak dlažby a obklady například v komerčních interiérech a exteriérech.

Jakou vdechnete svému projektu tvář, to potom záleží především na vašem vkusu. Decentních i extravagantních variant máte na výběr spoustu a snadno tak sladíte všechny designové prvky s charakterem vašeho podniku.

Caesar 2

Z portfolia dlažeb si vyberete tu pravou pro každý interiér.

Itálie: designová špička

Přemýšlíte, kde hledat designovou inspiraci v oblasti obkladů a dlažeb? Je to jednoznačně Itálie. Země s dědictvím vytříbené antiky i renesance nám přináší skvělé produkty od renomovaných značek.

Chcete se obklopit interiérem, kterým by nepohrdl ani Caesar? Mrkněte se na portfolio stejnojmenné značky. Dbáte na detaily a toužíte po dlažbě se zřetelnou texturou ve vysokém rozlišení? Metoda digitálního tisku je dnes normou a vytvoří vám příjemnou texturu vaší dlažby.

Caesar Relate

Dlažba pokračující na stěně je jedním z nejmodernějších trendů.

Vytvořte z interiéru umělecké dílo

Střídmost, jednoduché linie a moderní styl. To jsou aktuální trendy současného designu.

Stejně tak se stále častěji sahá k využití stejného či souvisejícího vzoru na podlahu a i stěny, což můžeme vidět na spodním obrázku. Toto dílo patří do portfolia italské značky Caesar.

Krokem vedle však nebude ani protknutí čistého vzoru pestřejším designovým prvkem. V tom by vám mohla pomoct například správně zvolená obkladová mozaika.

Dlažba

I veřejný prostor lze pojmout jako mimořádně luxusní umělecké dílo.

Zjistěte, co vše je možné

Co od svého interiéru můžete všechno chtít? Všechny možnosti poznáte až v našem TOP DESIGN Studiu. Tam si také budete moct veškerý sortiment pořádně prohlédnout a osahat. A abyste věděli, jak budou jednotlivé prvky k sobě pasovat, vytvoříme pro vás věrnou vizualizaci vašeho projektu. Kontaktujte nás a udělejte první krok ke krásnému výsledku.

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.