Odvažte se při výběru designových otopných těles

Máte rádi hřejivé teplo domova? A jak skloubit topení s elegantním designem? Odpovědí jsou designová otopná tělesa. Na výběr jich je dnes už nepřeberné množství, ale jak vybrat ta správná? Přečtěte si, jaké máte možnosti v oblasti designových otopných těles, a určitě zvolíte dobře, ať už jde o koupelnu či jakoukoli jinou část interiéru.

Designové otopné těleso

Otopná tělesa mohou příjemně oživit nejen interiér koupelny.

Vybírejte nejprve prakticky

Vyhlídli jste si krásný designový kousek, který by přesně odpovídal vašemu vkusu? Skvělé, ale nezapomínejte, že otopná tělesa mají především vytápět a hřát vás na těle. Na duši vás zahřejí až v druhé řadě.

Co je tedy třeba brát v potaz, abyste neměli sice mimořádně elegantní, ale přitom chladnou koupelnu?

  • Teplota venku
  • Povětrnostní podmínky v okolí budovy
  • Tepelná ochrana místnosti
  • Typ oken
  • Běžná teplota v místnosti

Všechny tyto faktory určují množství tepelných ztrát ve vašem domě či bytu. Výběr otopného tělesa tak závisí vždy na potřebném tepelném výkonu. A čím vyšší je potřeba tepla, tím výkonnější zdroj je třeba volit. Pokud si s touto zapleklitou otázkou nevíte rady, zastavte se u odborníků a nechte si poradit.

Oživte koupelnu výraznými prvky

Zahřátí jste, teď je ale třeba, aby se vám otopnými tělesy vylepšený interiér také nikdy nepřestal líbit. Naštěstí na unylé radiátory můžeme zapomenout. Svět designových otopných těles je dnes plný originálních barev a tvarů, ze kterých si vybere opravdu každý.

Máte například nepříliš výraznou koupelnu v kombinaci bílé a šedé? Rozzařte ji třeba modrým otopným tělesem originálního tvaru. Anebo naopak, extravagantní koupelnu harmonicky uklidníte jednoduchým a praktickým otopným žebříkem.

Antrax

Spojit příjemné s užitečným můžete i v obýváku.

Hodí se i do obýváku

Stejným způsobem se můžete designově realizovat kdekoli jinde. A kde ukázat své estetické cítění spíše než v obýváku? Zahřejte sebe i návštěvy nástěnným otopným tělesem, které bude v souladu s výbavou celé místnosti. V současnosti letí jednoduché moderní linie a čisté geometrické tvary, tak jimi podtrhněte svůj krásný domov.

Udávejte trendy se značkou Tubes

Nespokojíte se pouze s praktickými komponenty, ale chcete doma také držet krok s moderními trendy? Pak si vyberte designová otopná tělesa Tubes. Nabízí ideální rovnováhu mezi maximální efektivitou a estetickým zážitkem.

Otopná tělesa této značky určují současné trendy a také získaly řadu designérských ocenění. Ne náhodou byly její nejnovější modely hvězdami vrcholné akce Design week Milán 2018.

Tubes

Se značkou Tubes nešlápnete v oblasti designových otopných těles nikdy vedle

Nejste si jistí, jak moc se můžete při vybavování koupelny a celého interiéru odvázat? Tak to jste ještě nebyli v našem TOP DESIGN Studiu. Tam teprve zjistíte, co je vůbec všechno možné. Až všechny vychytávky uvidíte, bude vaše rozhodování o poznání zajímavější. Ozvěte se nám a dejte svému interiéru švih.

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.