Osobitý interiér: využijte velkoplošné tapety

Jak nejlépe vyjádřit v interiéru svou osobnost, své představy a fantazii? Velkoplošné tapety jsou cestou, která promění váš domov na pestrou přehlídku toho, co máte rádi. Vizuálně totiž na nich lze vyjádřit naprosto vše. Zjistěte o nich více a inspirujte se pro svůj vysněný interiér něčím mimořádně originálním.

Barevné velkoplošné tapety

Velkoplošné tapety jsou ideálním zpestřením interiéru.

Oživte byt i kancelář

Velkoplošné tapety využijete ve svém bytu i v komerčních prostorech. Budou krásným designovým doplňkem obkladů a dlažeb, takže myslete především na barevné sladění těchto větších ploch.

Vybrat si samozřejmě můžete z široké palety barev, textur a designových pojetí. Milujete pohled na zamlženou lesní krajinu? Zpříjemněte si takto vyvedenou tapetou každé ráno v pracovní zasedačce.

Při výběru barevného provedení však dávejte pozor. Ne všechny barvy se hodí do každé místnosti. Taková výrazná červená by vás mohla časem začít pořádně dráždit. Naopak jemnější oranžová by mohla podvědomě podpořit komunikaci, takže se jí ve společných prostorách bát nemusíte.

Velkoplošné tapety Glamora

Na tapetě můžete vyjádřit cokoli, co se vám líbí.

Glamora: tapety podle představ

Tapety od firmy Glamora nejsou pouhým ozdobným prvkem. Dokážou totiž svým špičkovým provedením transformovat celý interiér přesně do podoby podle vašich představ. Mají navíc i spoustu dalších výhod:

  • trvanlivý vinylový povrch
  • různé typy – akustické
  • do sprchových koutů, saun či wellness
  • s metalickým povrchem
  • snadno je očistíte
  • jejich materiál je šetrný k životnímu prostředí

U každého grafického vzoru budete mít k dispozici 3 různé textury, 4 barevné možnosti a neomezené varianty, jak tapety přizpůsobit vašemu bytu, kanceláři či jinému prostoru.

Vertikální zahrada MOSSwall

Vertikální zahrada MOSSwall bude originálním oživením interiéru.

Zahrada v interiéru? Samozřejmě

Uvažovali jste o tom, že byste si kousek přírody přenesli i dovnitř domu, bytu či kanceláře? Hezká představa, ale špatně realizovatelná. S unikátní vertikální zahradou MOSSwall si však svůj sen snadno splníte.

Nepotřebuje totiž žádnou údržbu a přitom vypadá naprosto skvěle. Při její výrobě se používá stabilizovaný mech, který se sám udržuje přirozenou vlhkostí v daném prostoru. Odpadají tak veškeré starosti s hnojením či zavlažováním. V různých formátech a v různých barvách si tak můžete přenést kus své lásky k přírodě i dovnitř.

Lepší oživení interiéru si těžko představíte. I když možná ano. Až navštívíte naše TOP DESIGN Studio, tak teprve zjistíte, co je v oblasti designu všechno možné. Zjistěte, jak pracujeme, poznejte naše realizované projekty a nechte si také vykouzlit interiér svých snů. Stačí se nám ozvat.

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.