Oživení pro vaši koupelnu: vodovodní baterie Zazzeri

Chcete mít koupelnu krásně vyladěnou do posledního detailu? Myslete i na stylové vodovodní baterie. Neuvěříte, jak moc mohou ovlivnit celkový dojem z interiéru. S výrobky italské značky Zazzeri pozvednete celou koupelnu na vyšší úroveň. Zjistěte, jaké designové možnosti vám otevřou.

Podsvícení proudu vody.

Moderní nádech koupelny dokreslí elegantní podsvícení proudu vody.

Moderna pro náročné

Patříte mezi milovníky designu, kteří si opravdu potrpí na originální kouskyVodovodní baterie Zazzeri předčí vaše očekávání. Perfektní zvládnutí nejnovějších technologií se odráží ve stylově čistých bateriích, které bez nevkusných kudrlinek poukážou na krásu střízlivého italského designu.

Zajímavým prvkem je například podsvícení proudu vody či samotné vodovodní baterie. Jednoduše řečeno, moderní kolekce od Zazzeri chytnou za srdce všechny příznivce inovativních prvků a elegantního designu.

Baterie Zazzeri.

Jednoduché linie a čistý design - to je Zazzeri.

Nostalgie pro milovníky klasiky

Z produktů od značky Zazzeri si vyberou i milovníci tradiční klasiky. Aby také ne, firma Zazzeri se svému řemeslu věnuje už od roku 1929 a má tak bohaté zkušenosti, které snoubí s inovativním přístupem i k tradičnějším designovým prvkům.

 Milujete klasické kohoutky se studenou a teplou vodou v příjemném zdobném provedení s prohnutou vodovodní baterií? Zazzeri se zaměřuje i na produkty evokující to nejkrásnější z dob minulých, ovšem s dokonalou funkčností a se splněním veškerých nároků současných uživatelů.

Design week Milán 2018

Novinky od Zazzeri - Design week Milán 2018

Poznejte nové trendy

Jaké novinky a trendy budou určovat podobu koupelen v blízké budoucnosti? Design week v Miláně ukázal, co si pro vás designéři ze Zazzeri přichystali. Kolekce nazvaná Z316 je plná elegance, designové čistoty a inovací vhodných pro ty nejluxusnější koupelny. Z vodovodních baterií se tak stávají malá umělecká díla.

 Chcete také vybavit svou koupelnu designovými vodovodními bateriemi? Přijďte se přesvědčit o jejich kráse do našeho TOP DESIGN Studia. Na vlastní oči si přece jen lépe představíte, jakou nádheru by podobné kousky k vám domů přinesly. Ozvěte se nám, zařídíme vám interiér snů.

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.