Poznejte nejkrásnější evropské lázně

Potřebujete si odpočinout? Načerpat novou energii? Udělat něco pro své zdraví? Vyražte do lázní. A proč se omezovat, dopřejte si ty nejlepší. Máme pro vás výběr několika opravdu zajímavých míst k odpočinku, a to ani nebudete muset cestovat daleko. Tak se inspirujte a užijte si pohodu.

#1 Lázně v Budapešti

Jestli máme volit evropské lázeňské město číslo 1, hlasovali bychom pro Budapešť. V hlavním městě Maďarska se rozkládá síť 125 termálních pramenů a na své si

zde přijdou opravdu všichni. Se zdravím vám pomohou tamní lázně Lukács, Széchenyi či Danubis Health Spa. V Lázních Rudas si zase užijí především mladí. Prosluly totiž nočním koupáním s hudbou a světelnými efekty.

Bad Füssing

Vstup do termálních lázní Johannes Bad Füssing

#2 Bad Füssing

Víte, že největší evropské lázně máme téměř za rohem? Bavorské město Bad Füssing je u českých turistů stále oblíbenější, přidejte se k nim i vy. Užijete si 12 000 m² vodních ploch, 6 vnitřních a 7 venkovních bazénů, sauny, masáže, vířivky a samozřejmě tamní světově proslulé termální prameny s léčivými účinky.

Vídeňské lázně

Vídeňské termální lázně patří k největším v Evropě

#3 Vídeňské lázně

Therme Vídeň patří k největším a nejmodernějším městským termálním lázním v Evropě. Najdete tam vše, co pro příjemný relax potřebujete. Už jste někdy byli v jeskynním bazénu? Prožili jste hloubkovou relaxaci? Anebo využijete odpočívárnu s krbem či unikátní lázeňskou knihovnu s poslechem předčítaných knih?

Karlovy Vary

Řeka Teplá u Grandhotelu Pupp

#4 Karlovy Vary

Za jedním z nejkrásnějších lázeňských měst nám stačí vycestovat na západ České republiky. Léčivé minerální prameny v Karlových Varech rozhodně musíte vyzkoušet. Abyste si celý pobyt užili o to více, je důležitý i správný výběr ubytování. Doporučit lze určitě hotel Prezident, kam jsme dodávali dlažby, obklady a vybavení koupelen.

K tomu si užijete nádherné kolonády, bezvadnou péči i kulturní program. Není náhodou, že specifickou atmosféru Karlových Varů často využívají ve svých snímcích ti nejproslulejší filmaři.

Wellness Prezident

V hotelu Prezident jsme zařídili moderní wellness, bazén i koupelny.

I my stavíme oázy odpočinku

Bazény, wellness, lázně. Podílet se na plánování a realizaci takto velkých projektů chce vysokou odbornost a spoustu zkušeností. Řadu obdobných velkých projektů už na svém kontě máme. Zjistěte, jak pracujeme a navštivte nás v našem TOP DESIGN Studiu. Ukážeme vám, jak hezky a efektivně realizovat i váš projekt.

Zdroj foto: wikimedia.org

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.