Poznejte nejúžasnější bazény světa

Marně vzpomínáte na letní sluníčko, bezstarostné koupání a nekonečnou pohodu? Připomeňte si léto přehlídkou nejúžasnějších bazénů světa. Jaký je ten největší? A kde si užijete tropy i v chladném počasí? I kryté bazény totiž mají své kouzlo. Najděte inspiraci na letní i zimní dovolenou.

San Alfonso Del Mar

Druhý největší bazén světa leží v Chile

Chilský obr

Donedávna byl největším bazénem světa chilský obr v hotelu San Alfonso del Mar. Otevřen byl v roce 2006 a měří na délku přes 1 kilometr. Celkovou plochou zabírá 8 hektarů s objemem 250 milionů litrů vody.

 Zaplavat si v takovém soukromém moři, to musí být skvělé, že? Teplota upravené vody z oceánu tam dosahuje ke 26 stupňům, a láká tak především turisty, které jinak pobřeží Tichého oceánu tolik neláká.

Největší bazén světa

Aktuálně největší bazén světa se nachází v egyptském městě Šarm aš-Šajch. Slovo bazén je však pro toto dílo možná až urážkou. Obrovská umělá laguna zabírá plochu 12 a půl hektaru. Součástí neuvěřitelného komplexu nedaleko Rudého moře jsou hotely, desetitisíce bytů, muzeum i nákupní centrum. Jestli tedy už máte opravdu dost plavání v jedné dráze se spoustou dalších plavců, vyražte do Egypta.

Největší krytý bazén světa

Ne vždy máme počasí vyzývající ke koupání. Proto tu jsou oblíbené kryté bazény. Ten největší na světě leží v Japonsku. Je přes 300 metrů dlouhý a přes 100 metrů široký. Návštěvníci si mohou užít pobyt v příjemných 30 stupních, anebo se vyřádí na umělých vlnách.

Tropical Islands

Tropical Islands je umělým letoviskem nedaleko od Berlína.

Umělé tropické letovisko

Být na dovolené v tropech a přitom neopustit střed Evropy? Ležet pod palmami, zatímco všude kolem je sníh a mráz? Braniborské letovisko Tropical Islands je plné paradoxů. V bývalém hangáru o délce přes 300 a šířce přes 200 metrů vznikl tropický ráj na zemi.

 Nepočítaně atrakcí, pláží a umělých lagun potěší každého návštěvníka. A příliš daleko to tam nemáme ani my. Tento div leží pouze 60 kilometrů od Berlína.

Krytý bazén

S realizací bazénů máme bohaté zkušenosti.

Bazény umíme

Návrhy a realizace bazénů a wellness jsou velmi specifické disciplíny. Díky našim zkušenostem se k podobným výzvám umíme postavit. Poznejte, jak pracujeme, co už máme za sebou, a neváhejte nás kontaktovat. Váš projekt přetvoříme na něco stejně krásného, jako vidíte na posledním obrázku z naší realizace.

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.