Poznejte svět designových zrcadel

Řekni mi, zrcadlo, kdo je v zemi zdejší ze všech nejkrásnější? Chcete slyšet, že právě vy? Tak to zatím ani ta nejmodernější zrcadla neumí. Umí ale spoustu jiných věcí. Interiér si bez nich už ani neumíme představit. A proč se také okrádat o takovou krásu. Vplujte s námi do vod čiré elegance a designu.

 

Zrcadlo v obýváku

Designové zrcadlo příjemně zkrášlí každou místnost.

Krása v koupelně i v obýváku

Mít zrcadlo jen v koupelně? To by byla hrozná škoda. Jen se podívejte, jak vybrané kousky vyniknou třeba v obývacím pokoji. Dopřejí vám pocit luxusu a navíc celý prostor příjemně provzdušní.

Designové zrcadlo samozřejmě patří i do předsíně. Tu vaši hosté uvidí jako první, tak ji vybavte něčím mimořádně hezkým. A až budete odcházet z domu, pokocháte se nejen pohledem na svůj outfit, ale potěší vás i tento zdánlivě nenápadný elegantní prvek.

Zrcadlo jako praktický doplněk

Zapomeňte na malé zrcátko na dvířkách koupelnové skříňky. V něm byste se ani pořádně neviděli. Aktuálním trendem jsou velká zrcadla, díky kterým vám neunikne ani jedna vzhledová nedokonalost. Mrkněte se na naše realizované koupelny, v každé dopřáváme zrcadlu velký prostor.

Zrcadlo v koupelně

Bez pořádného zrcadla se neobejde žádná moderní koupelna.

 O tom, jak designová zrcadla pozvednou vaši koupelnu na vyšší úroveň, se můžete přesvědčit v našem TOP DESIGN Studiu. Tam také na vlastní oči zjistíte, že totéž od nich můžete čekat i v ostatních místnostech. Kromě toho zrcadla opticky zvětší jakýkoli prostor a elegantně jej odlehčí.

Vsaďte na italskou eleganci značky J&J

Chcete si dát při výběru zrcadel k vám domů opravdu záležet? Když budete věřit italské značce J&J, nemůžete šlápnout vedle. Každé zrcadlo od tohoto prémiového výrobce je totiž exkluzivním a originálním kouskem navrženým některým z předních interiérových návrhářů. Váš dům či byt s nimi úžasně prokoukne.

Zrcadla J&J

Zrcadla J&J jsou synonymem čiré elegance.

Toužíte také po hezké koupelně či elegantním vybavení interiéru? U nás najdete veškerý sortiment od prověřených značek. Interiérovým designem se zabýváme už od roku 1991, ozvěte se nám a společně pro vás najdeme ideální řešení.

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.