Sanitární keramika a vany: nebojte se odvázat

Jaké jsou nejvýraznější prvky ve vaší koupelně? Správně, je to vana, umyvadlo, případně bidet či různé vázy. A nejde přitom o ryze praktickou výbavu, ale o výrazný zásah do celého vzhledu místnosti. Proto si jejich výběr pořádně rozmyslete, budou tváří celé koupelny. Zjistěte, jaké vám současný design nabízí možnosti a inspirujte se.

Sanita Flaminia

Možností, jak se designově realizovat, je dnes nepřeberné množství.

Co vybrat do koupelny?

Samozřejmě, záleží především na tom, jak velkou místností disponujete. Rozhodnout se budete muset mezi sprchou a vanou. V menší místnosti to budete mít snazší a raději zvolíte sprchový kout. Více místa a větší touha po pohodovém odpočinku však hrají jasně ve prospěch vany.

A při jejím výběru můžete dát prostor fantazii. Výběr tvarů, materiálů či barev je dnes už takřka neomezený. A totéž platí i o ostatní sanitární keramice. Přejete si vyšperkovat koupelnu originální vázou? Nebo chcete doma designové umyvadlo? Možností, jak dát do svého interiéru kousek sebe, je spousta a v našem sortimentu je určitě najdete.

O designu rozhodne váš vkus

Jak vypadá ve vašich představách koupelna snů? A jak začít s výběrem jejího vybavení? Je to vaše koupelna, takže záleží především na vašem vkusu. Máte raději klasické tvary, nebo dáte přednost modernímu minimalismu?

Mrkněte se například na naše návrhy koupelen a poznáte, že fantazii se meze nekladou. Ať už tedy toužíte po pestrých barvách či renesančních jednoduchých liniích, ze sortimentu prémiových výrobců si vždy vyberete.

Falper

V portfoliu značky Falper nesmí chybět inovativní moderna.

Poznejte značku Falper

Víte, kdo udává směr současného designu v oblasti sanitární keramiky a van? Je to značka Falper, která se specializuje mimo jiné i na umyvadla a vany originálních tvarů a tlouštěk, využívá inovativní ekologické materiál a vyrábí opravdu luxusní designové kousky.

Flaminia

Výrobky Flaminia oživí celou vaši koupelnu.

Flaminia: můžete cokoli

Výrobcem s největší nabídkou barevné sanitární keramiky v Evropě je italská značka Flaminia. Ze sortimentu Flaminia si můžete vybrat takřka nepřeberné množství povrchových úprav, tvarů či barev od van po bidety. A kdo by nechtěl mít domácí koupelnu vybavenou prvky navrhnutých předními světovými designéry?

Zjistěte, co vše je možné

Patříte spíše mezi konzervativní typy? Nebo si jen nejste jistí, zda vaše představy jsou realizovatelné? Navštivte naše TOP DESIGN Studio a zjistěte, co vše můžete od svého interiéru žádat. Na vlastní oči tak nejlépe pochopíte, že koupelna, která předčí vaše sny, je na dosah. Udělejte k ní první krok a ozvěte se nám.

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.