Souboj titánů: sprcha, nebo vana?

Lenošíte rádi ve vaně plné horké vody? Nebo toužíte spíše po elegantním sprchovém koutě? Těžké rozhodování, které je třeba pečlivě zvážit. Ani v jednom případě se však nemusíte designově omezovat. Načerpejte inspiraci a zařiďte si koupelnu snů.

Vana

Dokonalý zážitek podtrhněte elegantním designem.

Vítězí u vás vana?

Lehnout si po těžkém dnu do vany plné horké vody a nechat stres, ať pomalu odplave. Sen mnoha z nás. A co když se přidá pěna, aroma olej či sůl a k tomu třeba sklenka vína? Dokonalejší relax si můžeme jen těžko představit.

My však víme, jak si už tak příjemné chvíle ještě vylepšit. Potěšte se ve své koupelně úchvatnými designovými kousky. Vany a další sanitární keramika od prémiových výrobců dají vašemu odpočinku nový rozměr. Inspirovat se u nás můžete netradičními tvary, barvami i povrchy. Podívejte se, jak to může vypadat i ve vaší koupelně.

 

Sprchový kout

Designový sprchový kout elegantně doplní celou koupelnu.

I sprchový kout má své kouzlo

Pod sprchou se umyjete možná důkladněji, ale určitě si ji nespojíte s příjemným lenošením, které byste si užili ve vaně. Taková studená sprcha po ránu nebo po těžké námaze však dokáže divy. Všichni odvážlivci, kteří ji vyzkoušeli, určitě vědí, o čem je řeč.

Sprchové kouty však v žádném případě nelze vnímat jako nouzové řešení v malých koupelnách. Nejenže jsou velmi praktické, ale díky elegantnímu designu mohou celou koupelnu pozvednout na vyšší úroveň.

Baterie Zazzeri

Baterie Zazzeri - luxusní design a perfektní funkčnost.

A co obojí?

Je vaším snem dát si ráno rychlou sprchu na probuzení a večer relaxovat ve vaně napuštěné horkou vodou? Proč se omezovat, v našem studiu vám navrhneme přesně takovou koupelnu, jakou si přejete.

Vše navíc spojíme s neotřelým a do detailu promyšleným designem a vaše chvilky očisty tak nebudou jen zážitkem pro tělo, ale i pro vaše oči. Co říkáte třeba na originální vodovodní baterie Zazzeri? I z rychlé sprchy udělají hezkou chvilku plnou luxusu.

Jste pořád na vážkách? Nevíte, jak vyladit vaši koupelnu do vysněné dokonalosti? Kontaktujte nás a my ji zařídíme za vás.

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.