Velkoformátová dlažba: trend moderního bydlení i komerčních objektů

Ještě donedávna se velkoformátová dlažba používala především ve velkých prostorách – vstupních halách či veřejných a komerčních objektech. Velkým trendem je však její využití i v koupelnách, obývacích pokojích či ložnicích rodinných domů a bytů.

Keramická dlažba 90x90 cm a jiných podobně velkých rozměrů dokáže opticky rozšířit i malé místnosti a díky věrné imitaci přírodního kamene vypadá honosně. Příkladem je velkoformátová dlažba Leonardo, která uspokojí i ty nejnáročnější architektonické potřeby

Dlaždice Leonardo

Slinutá neglazovaná dlažba je tvrdá jako křemen

Velkoformátové dlaždice musí splňovat náročné estetické požadavky, současně musí být pevné a mechanicky odolné. Za tímto účelem se hojně využívá slinutá neglazovaná dlažba složená ze živce a jílů. Neobsahuje téměř žádné póry a je tvrdá jako křemen.

Taková je i dlažba Leonardo, která je předurčená pro použití ve veřejných prostorách, vstupních halách, výstavbách rodinných domů, moderních koupelnách i wellness centrech. V široké nabídce velkoformátových dlažeb vynikají zejména kolekce C_MINE a WATERFRONT, které nabízí rozmanitou barevnou škálu a věrné imitace přírodních materiálů.

Nové kolekce velkoformátové dlažby Leonardo spojují tradici s historií

Pokud přemýšlíte nad pořízením keramické dlažby 90x90 cm nebo jiných velkých rozměrů, nenechte si ujít nové kolekce přední italské značky Leonardo. Velkoformátové dlaždice z kolekce C_MINE vystihuje zejména inovativní tvořivost a kombinace tradičních přístupů s moderním stylem a současnými trendy. Kolekce nabízí rozmanitou barevnou škálu, ze které si svého favorita jistě vyberete.

Ukázka kolekce C_MINE

C_MINE vkusně propojí tradiční a moderní styl

Pozadu není ani kolekce WATERFRONT, která vystihuje kombinaci vypálených dlaždic a cementu. Spojením dvou rozdílných stylů vznikl produkt, u kterého se teplo vypalovaných dlaždic mísí s jedinečností a minimalistickým vzhledem cementu. Tuto slinutou keramickou dlažbu 90x90 cm si můžete nyní pořídit za akční cenu 1118 Kč včetně DPH. Cena však nemusí být konečná – sdělte nám svou představu o typu a požadovaném množství. Rádi vám připravíme nabídku, která bude odpovídat vašim představám.

Ukázka kolekce WATERFRONT

Světlejší dlaždice WATERFRONT přinesou do interiéru vítaný konstrast

Velkoformátovou dlažbu využijete i pro obkládání stěn

Díky minimalistickému vzhledu a optickému rozšíření prostoru se velkoformátová dlažba úspěšně používá také jako obklad. Pokud použijete stejný typ keramické dlažby 90x90 cm také pro obkládání, dosáhnete působivého jednotného vzhledu interiéru, který se osvědčil jak v malých, tak velkých místnostech.

Ostrůvkové řešení C_MINE

Dlažba C_MINE podtrhne výrazné interiérové prvky jako jsou ostrůvky.

Díky vysoké odolnosti vůči vodě a snadnému čištění je pak velkoformátová slinutá dlažba ideální volbou a hodí se i pro obkládání stěn ve sprchových koutech. Dlažba Leonardo se navíc vyznačuje třídou protiskluznosti R10, která je vhodná právě pro použití na toaletách, v malých koupelnách či kuchyních, a zajistí adekvátní úroveň bezpečnosti.

WATERFRONT v restaurací

WATERFRONT se hodí i do interiéru restaurací a kaváren

Nové kolekce C_MINE a WATERFRONT potvrzují vzrůstající zájem o velkoformátové dlaždice v minimalistickém stylu, u kterých se tradice mísí s moderním designem. Jsou skvělou volbou jak do rodinných domů a bytů, tak komerčních a veřejných objektů, kde působí luxusním dojmem. Chcete se o nich dozvědět ještě více? Podívejte se do našich katalogů!

Prohlédnout si katalogy C_MINE a WATERFRONT

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.