Vtiskněte interiéru svůj styl

Toužíte po osobitém interiéru svého bytu? Vtiskněte mu kus svého já. Zvolte si takový styl, který je vám nejblíž a veškeré vybavení vybírejte především srdcem. Jedině tak ukážete, kým doopravdy jste, a hlavně se doma budete cítit opravdu dobře. A možnosti, které vám současný design nabízí? Těch je nepřeberné množství.

Sprchový kout

Vítězí u vás jednoduchost a střídmost? Inspirujte se.

Nepotrpíte si na kudrlinky?

Jste prakticky založený člověk? Nepotrpíte si na přehnané zdobení a bezúčelné estetické prvky? I tak můžete mít byt plný úchvatných kousků. Do koupelny vyberte designově vytříbený sprchový kout a jednoduché, avšak velké a elegantní zrcadlo.

Nezapomeňte, že méně je někdy více. V ostatních místnostech se proto také držte jednoduchých linií a vsaďte na moderní střídmost. Trefou do černého budou například moderní velkoformátové dlaždice Leonardo.

Ariostea:

Produkty značky Ariostea vám připomenou antické lázně.

Vraťte se ke vzpomínkám

Rádi se vracíte ke starým dobrým časům? Není divu, každý krásný styl se totiž jednou vrátí, byť v modernějším hávu. Chcete proměnit svůj byt v renesančním stylu a vybudovat si v koupelně malé soukromé lázně? Vsaďte na obklady a dlažby Ariostea. Stanou se základem vaší domácnosti založené na italském estetickém cítění.

Anebo máte raději bohaté zdobení a neskrývaný luxus? Doplňte některou z místností zrcadlem od výrobce J&J. Určitě si vyberete takové, které splní vaše představy. V modernějším hávu rozhodně nepůjde o barokní nevkus, naopak se příjemně vrátíte ke klasice. Totéž vám splní i klasická kolekce vodovodních baterií Zazzeri.

Designové zrcadlo

Zdobný styl v modernějším hávu je velmi vkusnou variantou.

Odvažte se

Nezapřete v sobě duši rozevlátého extravagantního umělce? Nebojte se ve svém interiéru pořádně designově vyřádit. Nemůžete spustit oči z výstřední sanitární keramiky? Nebo pomrkáváte po neotřelých otopných tělesech? Možností máte opravdu spoustu, tak dejte průchod své fantazii!

Otopná tělesa

Designová otopná tělesa oživí každou místnost.

Anebo se přijďte poradit s odborníky. V našem TOP DESIGN Studiu teprve pořádně poznáte, jaké váš interiér skýtá možnosti. Abyste přesně věděli, jak k sobě budou jednotlivé kousky pasovat, vytvoříme vám nejprve věrnou vizualizaci a pak vaše nápady proměníme v realitu. Stačí se nám ozvat.

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.