ZAZZERI - patří mezi nejvýraznější a nejuznávanější výrobce baterií na světě

ZAZZERI, věrná  své inovativní povaze, která v průběhu let vedla k postavení značky mezi nejvýraznější a nejuznávanější výrobce baterií na světě, Vás znovu překvapí představením řady nových originálních povrchových úprav baterií, které jsou plné kouzla.

BATERIE Z MOSAZI

Pro všechny kolekce vyrobené z mosazi nabízí šest nových podmanivých, galvanicky nanášených, povrchů,  schopných přeměnit koupelnu v jedinečné a mimořádné prostředí:

NIKEL BLACK a ROSE GOLD - lesklý a elegantní efekt. Koupelna okamžitě získává velmi módní atmosféru a zvláštní jas, který v průběhu času přetrvává.

 

BRUSH BRASS, BRUSHED BLACK NIKEL, BRUSHED COPPER a NAVAL BRONZE efekt získaný kartáčováním mosazi s následnou galvanizací. Čtyři různé odstíny pro velmi originální vzhled v matném povrchu.

BATERIE Z NEREZOVÉ OCELI

U nerezových vodovodních armatur  Z316  a JK21, vyrobených výhradně z nerezové oceli AISI316, nabízí Zazzeri možnost barevné individualizace.

Ovládací páčky  u Z316 mohou být ve 12 různých barevných odstínech s  transparentní ochrannou vrstvou, vytvářející příjemný sametový efekt. Luxusní ovládací ventily u Z316 mohou být vyrobeny ze tří typů mramorů, bílého Carrarrského, béžového Crema Marfil, nebo černého Nero Marquinia.

Kolekce Z316 a JK21 je mimo klasické kartáčované nerezové oceli  k dispozici také v dalších šesti variantách a to ANTRACITE PVD, BRONZO RAME PVD, CARBON PVD, RAME PVD, COGNAC PVD a ORO BIANCO PVD.  Barevné povrchové úpravy jsou vyráběny technologií PVD (Physical Vapor Deposition), kdy jsou kovové povlaky na nerezový povrch nanášeny v tenkých vrstvách. Prohnutý tvar výtokového ramínka u JK21 je vyjímečný u nerezových vodovodních baterií. Ramínko u umyvadlových baterií JK 21 je  otočné kolem své osy.

 

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.