Obkladové mozaiky

Obklady či velkoplošné tapety nejsou jedinou možností, jak můžete esteticky definovat svůj luxusní interiér. Vyberte si z obrovského množství tvarů, barev a variací designových obkladových mozaik a vdechněte vašemu interiéru nenapodobitelný ráz. Začněte návštěvou našeho TOP DESIGN Studia nebo se nám rovnou ozvěte.

Vetro Vivo

Vetro Vivo znamená „živé sklo”. Možnosti využití těchto ručně vyráběných obkladových mozaik jsou takřka nekonečné. Vyberte si z nepřeberného množství kombinací barev, tvarů a struktur nevšedních motivů. Uplatní se v moderním i klasickém designu a nabízejí nekonečné možnosti individualizace.

Objednat lze jak celoplošné aplikace, tak jeden jediný designový prvek. Milujete luxus a jedinečné zpracování? Pak jste na správném místě.

Navštivte web výrobce

  
Ozvěte se

Obkladové mozaiky Vetro Vivo - logo

Obkladové mozaiky Vetro Vivo

Vitrex

Od roku 2006 vnáší do jedné z nejstarších výtvarných technik inovativní a moderní směry. Ke klasickým skleněným mozaikám nabízí Vitrex i rafinované kombinace lesklého, průhledného či matného skla s matnými či leštěnými přírodními mramory nebo strukturovanými břidlicemi. Klasické mozaiky ze štípaného skla ozvláštní interiéry náročných uživatelů. Mozaiky Vitrex jsou svým určením vhodné pro interiéry, bazény, wellness.

Navštivte web výrobce

  
Ozvěte se
Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.