Obklady a dlažby

Vybere si u nás každý milovník kvalitních obkladů, které zároveň splňují náročné požadavky na funkčnost a působivý design. Špičkové zpracování oceníte, ať už hledáte vybavení do luxusní koupelny, anebo vybíráte materiál pro projekty většího ražení, jako jsou bazény, wellness či hotely.

Náš sortiment pokrývá designové rozpětí od tradiční estetiky přes rustikální přístup až po moderní pojetí s atypickými prvky. Kromě fotografií níže vám doporučujeme také prohlídku našich realizací či rovnou návštěvu našeho TOP DESIGN Studia. Ozvěte se a domluvte si s námi schůzku.

Ariostea 

Misí značky Ariostea je propojení špičkové technologie s unikátní krásou přírody a kombinace vytříbeného italského estetického cítění s ušlechtilými přírodními materiály.

Ariostea u vás zaboduje nejen svým vzhledem, ale také bezkonkurenčně snadnou udržovatelností. Velkoformátové dlažby a obklady Ariostea Ultra dodají vašemu projektu atypický, nadčasový a luxusní vzhled. Ariostea předčí vaše očekávání.

Navštivte web výrobce

  
Ozvěte se
Caesar

“100% made in Italy!” Již od roku 1988 je jméno keramičky Caesar nerozlučně spjato s kvalitními italskými slinutými dlažbami. Na všech produktech jasně vidíte dokonalé spojení funkčnosti, dotažené technologie a výjimečného estetického dojmu. Značka Caesar je díky svému úspěchu zastoupena i na trzích USA a své místo má v prestižním Design Centru v Londýně.

Navštivte web výrobce

  
Ozvěte se

Obklady a dlažby Caesar - logo


Cotto Tuscania

Nabídka obkladů a dlažeb tohoto italského výrobce je velmi pestrá. Do výsledků práce Cotto Tuscania se promítá zkušenost a citlivý přístup při zpracování přírodních materiálů. Produkty této značky ocení nejen ekonomicky smýšlející klientela.

V průběhu několika posledních let se Cotto Tuscania proměnila v nezávislou firmu, která ráda přijímá ambiciózní výzvy. Ve svém vlastním vývojovém centru vytváří barvy a povrchové úpravy, které věrně reprodukují přírodní prvky, jako je dřevo, kov, textil a samozřejmě terakota.

Navštivte web výrobce

  
Ozvěte se

Cotto Tuscania - logo

Obklady a dlažby Cotto Tuscania - Grey Soul Light

Idea Ceramica

Mladá a dynamická italská společnost Idea Ceramica vyrábí kvalitní obklady a dlaždice ekonomické třídy. Je vybavena nejmodernějšími technologiemi a je leaderem v oblasti výroby a distribuce segmentových obkladů. Její revoluční systém digitálního tisku Durst umožňuje výrobu všech druhů dlaždic s texturou povrchu ve vysokém rozlišení.  

Navštivte web výrobce

  
Ozvěte se

Obklady a dlažby Idea Ceramica - logo

Obklady a dlažby Idea Ceramica - Beton Grey

Imola Ceramica

Pod značkou Imola Ceramica najdete široký sortiment dlažeb a obkladů, které odráží a předvídají nejnovější trendy ve světě interiérového designu. Tato značka slaví úspěchy na mezinárodní úrovni především díky solidním produktům s dlouhou výdrží a mimořádně současným designem. Portfolio Imola Ceramica poskytne praktické řešení v jakémkoli v běžném obytném kontextu, nabízí ale i atraktivní designové prvky pro moderní budovy.

Navštivte web výrobce

  
Ozvěte se

Obklady a dlažby Imola Ceramica - logo

Obklady a dlažby Imola Ceramica - Genus

Kronos

Mise italské společnosti Kronos je „dát svým zákazníkům ne to, co chtějí, ale to, o čem ani nesnili”. Špičkové výrobky produkuje firma Kronos již více než 30 let. Soustředí se na neustálou inovaci produktů ze slinuté keramiky pro podlahy a obklady. Nezapomíná ani na atypické keramické prvky.

Navštivte web výrobce

  
Ozvěte se

Obklady a dlažby Kronos - logo

Obklady a dlažby Kronos - Carriere Namur

La Fabbrica

Italská společnost La Fabbrica se specializuje na výrobu originálně designovaných keramických dlažeb a obkladů, často velmi netradičního pojetí. Obklady a dlažby La Fabbrica splňují náročné požadavky architektů, interiérových návrhářů i zákazníků.

AVA

Obchodní značka AVA, patřící společnosti La Fabbrica, se soustředí na realizaci luxusních a inovativně pojatých produktů. AVA vnese do vašeho interiéru silný emocionální tón a prožitek. Nabízí i obklady a dlažby netradičně velkých rozměrů až 320 x 160 cm.

Navštivte web výrobce

  
Ozvěte se

Obklady a dlažby La Fabbrica - logo

Obklady a dlažby La Fabbrica

Leonardo

Industriální, minimalistický, a přesto dokonalý – takový je design slinutých keramických dlaždic a obkladů italské firmy Leonardo. Uplatnění najdou na frekventovaných podlahách obchodního centra, v průmyslových provozech, ale také v originálních interiérech vil a rodinných domů. Bonusem je velmi konkurenceschopná cena formátů 120 x 120 cm.

Navštivte web výrobce

  
Ozvěte se

Obklady a dlažby Leonardo - logo

Obklady a dlažby Leonardo - Architec

Marca Corona

Společnost Marca Corona se řadí k nejstarším výrobcům keramiky v Itálii. Obklady a dlažby Marca Corona vyniknou jak na komerčních plochách, tak v soukromých prostorech. Na své si přijdou všichni, kteří hledají onen ceněný punc exkluzivity. Marca Corona propojuje současný design s nestárnoucím kouzlem italských obkladů a dlažeb a vytváří symbol renomé, které reprezentuje označení „Made in Italy”.

Navštivte web výrobce

  
Ozvěte seObklady a dlažby Marca Corona

Viva

V roce 1985 založil tuto společnost mladý a vášnivý milovník umění s talentem na marketing. Sortiment italské keramičky Viva je určen pro jedince s vytříbeným vkusem a silným estetickým cítěním. Pokud si vyberete obklady či dlažbu Viva, dáváte jasně najevo, že vám kromě špičkové kvality záleží i na exkluzivním designu, který propojuje současnost s budoucností. Viva vždy předběhne svou dobu a nikdy nezklame.

Navštivte web výrobce

  
Ozvěte seObklady a dlažby Viva

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.