Sanitární keramika a vany

Pobyt v koupelně od nás se netýká jen očisty těla. Naše vany, umyvadla, vázy či bidety jsou totiž designovým vyjádřením a prezentací individuality každého z našich klientů. Vybírejte z asymetrických tvarů, barevných provedení, originálních povrchů a inovativních materiálů. Množství produktů je dílem předních světových návrhářů.

Prohlédněte si i naše realizace, anebo se zastavte v našem TOP DESIGN Studiu. Vaši luxusní koupelnu či wellness vybavíme na míru vaší osobnosti.

Na ráz vaší koupelny mají velký vliv také další součásti jejího vybavení, jako jsou například vhodné obklady a dlažby, designové vodovodní baterie nebo působivá designová topná tělesa.

Falper

Jedinečná vize a maximální kreativita. Díky těmto aspektům udává značka Falper styl v oblasti koupelnového nábytku a vybavení koupelen. Na tvorbě produktů Falper se podílejí jak mladí a nadějní návrháři, tak světoznámí designéři. Falper vyrábí umyvadla a vany z inovativních a ekologických materiálů, umožňujících vyrobit předměty extrémních tvarů a tlouštěk. Tyto designérské kousky vyniknou v každé luxusní koupelně.

Navštivte web výrobce

  
Ozvěte se

Sanitární keramika a vany Falper - logo


Flaminia

Flaminia je výrobcem s největší nabídkou barevné sanitární keramiky v Evropě. Povrchové úpravy a barevné varianty van, umyvadel, váz, bidetů, sprchových systémů či armatur Flaminia jsou téměř nekonečné. Do špičkové úrovně koupelnových doplňků Flaminia se promítá design světových návrhářů, maximální funkčnost a pokročilá výrobní technologie. Zahoďte všednost. Rozjasněte svou koupelnu, wellness či hotel originálními tvary a barvami!

Navštivte web výrobce

  
Ozvěte se

Sanitární keramika a vany Flaminia - logo


Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.