Vodovodní baterie

Originální design luxusní koupelny se zdaleka netýká jen zásadních designových prvků, jako je sanitární keramika nebo obklady a dlažby. Punc jedinečnosti mu dají dotažené detaily funkčního vybavení, mezi které samozřejmě patří vodovodní baterie.

Umyvadla, vany i sprchové kouty ideálně doplní inovativní design originálních vodovodních baterií, ve kterých se snoubí dokonalá funkčnost se smyslem pro umělecký aspekt koupelnového vybavení. Prohlédněte si naši galerii realizací a ozvěte se. Doporučíme vám ty nejvhodnější vodovodní baterie nejen pro vaši koupelnu.

CEA

Značka CEA odráží témata současné architektury a vytváří unikátní, extrémně sofistikované produkty na hranici mezi dokonalým strojírenským výrobkem a uměním. Přesvědčte se sami prohlídkou fotogalerie vodovodních baterií z kartáčované či leštěné nerezové oceli – i ve více barevných provedeních.

Takové – ani podobné – nikde jinde nenajdete...

Navštivte web výrobce

  
Ozvěte se

Vodovodní baterie CEA - logo

Vodovodní baterie CEA

Zazzeri

Firma Zazzeri se výrobě designových vodovodních baterií věnuje už od roku 1929. Její produkty nejsou součástí těch nejlepších projektů interiérového designu jen tak náhodou. Perfektní zvládnutí nejnovějších výrobních technologií a dokonalé provedení všech detailů dávají vzniknout pečlivě vyladěné kombinaci designu a tradice. Vodovodní baterie Zazzeri jsou zkrátka nezaměnitelné.

Navštivte web výrobce

  
Ozvěte se

Vodovodní baterie Zazzeri - logo


Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.