Designová otopná tělesa

Bez kvalitních otopných těles se v koupelně, wellness či jiném luxusním interiéru neobejdete. Tak proč si s nimi nevyhrát? Chtějte od nich víc než jen teplo. Chtějte estetický zážitek. Vytříbený styl a originální tvary designových otopných těles v naší nabídce povyšují funkci radiátorů z funkčních zařízení na architektonické prvky – zvláště v kombinaci s vhodným obkladem či velkoplošnou tapetou.

Podobně jako designová topná tělesa posílí estetický zážitek z interiéru designová zrcadla nebo obkladové mozaiky. Zastavte se v našem TOP DESIGN Studiu, pomůžeme vám vybavit váš interiér podle vašich představ.

Antrax

Mezi hlavní devízy firmy Antrax patří využití inovativních materiálů a velmi úspěšná snaha o originální tvary otopných těles. Značka Antrax získala ocenění od mezinárodní designérské komunity na prestižních zahraničních akcích. Stavějte na odiv stylové radiátory i u vás doma!

Navštivte web výrobce

  
Ozvěte se

Designová otopná tělesa Antrax - logo

Designová otopná tělesa Antrax

Tubes

Designové radiátory Tubes neplní pouze funkci praktických komponentů, působí jako architektonické prvky. Firma Tubes nabízí rovnováhu mezi maximální efektivitou a estetickým zážitkem. Topná tělesa jako například modely Add-on, Square, Agora, Rift či Scaletta získala některá z prestižních designových ocenění jako Red Dot, ADI nebo iF.

Navštivte web výrobce

  
Ozvěte se

Designová otopná tělesa Tubes - logo

Designová otopná tělesa Tubes

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.