ARIOSTEA

ARIOSTEA – technologický leader v dlaždicích

V kolekcích obkladů a dlažeb ARIOSTEA se snoubí italská kreativita s nejvyšší technologickou kvalitou a respektem k přírodě.

High-Tech produkty s krásou přírody

Obklady a dlažby ARIOSTEA jsou inspirovány krásou přírodních materiálů a interpretovány moderními technologiemi. Souhrou přírody a technoligií výroby vznikají dokonalé produkty, které jsou dokonalou alternativou k čistě přírodním materiálům, navíc s lepšími fyzikálně-mechanickými vlastnostmi. Kolekce ARIOSTEA jsou inspirované mramorem, kamenem i dřevem, a jsou dokonalým příkladem respektu k přírodě.

Trvanlivé výrobky bez náročné údržby

Díky technologii výroby i použitým materiálům je zajištěna dlouhodobá trvanlivost obkladů i dlažeb, bez změny jejich vzhledu a vlastností. Díky tomu vyžadují jen běžnou údržbu. Je to tak pohodlné... Skvělá volba pro eleganci a kvalitu S produkty ARIOSTEA získáte nejen obklad nebo dlažbu, ale celou filozofii krásy, kvality a nadčasovosti. Vydejte se s naší pomocí na cestu za dokonalostí a objevte, jak můžeme společně proměnit vaše prostory v takřka umělecké dílo trvalé hodnoty.

zpět Navštivte web výrobce

  
Ozvěte se

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.