Vitrex

Vitrex Mosaici - rozkvétající mozaiky, které mění hru s barvami

V mozaikách Vitrex Mosaici tradice a inovace spolu tancují ve svatebním valčíku, vytvářejíc neobvyklé a moderní díla ze skla, dřeva, kamene či perleti. Od roku 2006 firma šíří světlo inovací a moderního designu do jedné z nejstarších výtvarných technik.

Kombinace tradice a moderního designu

Mozaiky Vitrex Mosaici nejsou pouze skleněné. Jsou vytvářeny rafinovanými kombinacemi lesklého, průhledného a matného skla s přírodními mramory nebo strukturovanými břidlicemi. Toto spojení tradičního řemesla a moderního designu přináší do vašich prostorů nekonečné možnosti vyjádření.

Pro různé prostory

Mozaiky Vitrex jsou mistry proměny interiérů. Jsou vhodné pro obytné prostory, koupelny, bazény a wellness centra. Bez ohledu na to, zda upřednostňujete klasický šarm nebo moderní eleganci. Naše mozaiky vytvoří prostor, který Vás oslní.

Rozmanitost v designu

Naše bohaté portfolio zahrnuje více než 300 druhů mozaik, rozdělených do 34 kolekcí. Každá kolekce má jedinečný design a bohatou paletu barev, aby vyhovovala často velmi rozdílnému vkusu zákazníků. Dekorativní mozaiky z různých materiálů Vám umožní vybrat si prvek stylu a luxusu pro váš projekt.

zpět Navštivte web výrobce

  
Ozvěte se

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.