LEA Ceramiche

Lea Ceramiche - jedinečnost a design

Lea Ceramiche se vždy odlišovala svou jedinečností. Její produkty charakterizuje nadčasový vzhled a výjimečné technické vlastnosti. Spolupracuje s předními designéry, kteří určují charakter keramických dlaždic a dekorací LEA, který je přenesen do jejich dlažeb a obkladů, jež jsou používány v prestižních projektech po celém světě.

Dlaždice a obklady od LEA CERAMICHE jsou synonymem pro dokonalou kombinaci vizionářského designu a technologického výkonu. Portfolio zahrnuje mozaiky a dekorace, klasické i velkoformátové dlaždice pro interiér i exteriér, pro rezidenční i komerční projekty. Nabízí rozmanitý sortiment produktů, včetně ultra-tenkých a ekologicky šetrných desek, antibakteriálních podlah a obkladů, a široké škály dekorativních řešení.

Inovační schopnosti společnosti spočívají v neustálém experimentování, což vede k rozvoji pokročilých výrobních systémů a technologií. Díky tomu může LEA CERAMICHE nabízet svým zákazníkům širokou škálu vysoce kvalitních produktů.

Jako jedna z mála značek v keramickém průmyslu v Modeně, Lea Ceramiche nevybočuje svým zaměřením, které po mnoho let určují přední italští a světoví designéři. Výrobky LEA CERAMICHE se stávají symbolem dokonalosti, inovace, nadšení, estetiky, kompetence a spolehlivosti.

Tento úspěch je výsledkem pečlivé pozornosti věnované každému detailu v každé kolekci. Ty jsou proslulé svou výraznou osobností a často oceňovány v designérských anketách a soutěžích.

zpět Navštivte web výrobce

  
Ozvěte se

Chtějte od svého interiéru víc.

Se vším vám poradíme.